JAKOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ OD PONAD 30 LAT

Stawiamy na najwyższą jakość i wyznaczające trendy innowacje w naszych produktach. Najwyższa możliwa bliskość z klientem jest w centrum naszej filozofii korporacyjnej.
Specjalizacją firmy BAUM jest projektowanie rurociągów o wysokiej odporności na korozję. BAUM jest liderem rynku w tej dziedzinie, ponieważ konsekwentnie rozwijamy się i wyznaczamy standardy za pomocą naszych technik przetwarzania.

PROSTKI (LINED PIPES)


PN 10

Prostka

Nasze rury są wyłożone całkowicie beznaprężeniowym, wytłaczanym w paście PTFE i testowane w pełni automatycznie. W zależności od rozmiaru nominalnego produkujemy rury o całkowitej długości do 6 metrów.


PN10

TRÓJNIKI (FLANGPOD TEES)


PP

CLASS 150

Trójnik

Jednoczęściowa konstrukcja z wykładziną z PFA lub PP zapewnia doskonały przepływ w korpusie podstawy i na wylocie. Produkcja naszych jednoczęściowych trójników kołnierzowych odbywa się metodą formowania wtryskowego. W przypadku trójników kołnierzowych o średnicach nominalnych rur większych niż DN 100 stosujemy zatwierdzoną wykładzinę z pasty. Obie technologie produkcji zapewniają wyjątkowo gładką i łatwą do czyszczenia powierzchnię.KOLANA (FLANPOD ELBOWS)


KOLANA KOŁNIERZOWE 30°/60°, 45°/90° (PN 10)

Kolano

Technologia produkcji BAUM z wykładziną PTFE wytłaczaną w paście zapewnia optymalny przepływ i dokładne dopasowanie wykładziny w segmencie kolana.


PN10

KOŁNIERZE REDUKCYJNE (REDUCERS)


PP

KOŁNIERZE REDUKCYJNE (PN 10)

Kołnierz redukcyjny

Oferujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta w zakresie przejść między wszystkimi rozmiarami nominalnymi rur. W zależności od redukcji, wyłożone PTFE, PFA lub PP.WSTAWKI (SPACERS)


WSTAWKI DYSTANSOWE FORMA F (PN 10)

Wstawka

Elastyczność do ostatniego milimetra! W przypadku długości całkowitych do 25 mm zalecamy podkładki dystansowe typu F wykonane z litego PTFE.


PN10

KOMPENSTAORY (EXPENSION JOINTS)


PP

KOMPENSATORY PTFE, 1 ZWOJOWE (PN 10)

Kompensator

Nasze złącza kompensacyjne z PTFE są bardzo elastyczne i zapewniają kompensację drgań i rozszerzalności cieplnej na linii produkcyjnej. Kompensatory PTFE z 1 zwojem pozwalają na uzyskanie wysokich ciśnień roboczych.NURNIKI (NOZZLE LINERS)


RURY ZANURZENIOWE Z POWŁOKĄ PTFE (PN 10)

Nurnik

Wyłożone PTFE rurki Dip Pipes umożliwiają precyzyjne podawanie mediów korozyjnych do zbiorników. Głowice dyszowe dodatkowo oferują możliwość ukierunkowanego rozpraszania mediów roboczych.


PN10